Produkty momentálně dostupné pouze na objednávku.
Při nákupu nad 1000 Kč použij kód LOVEFP...

Pohádka o nezničitelném plášti

Pohadk (1)

Ráda bych vám dnes vyprávěla pohádku o nezničitelném plášti. Takový plášť se totiž vidí jenom v pohádkách. Nikdy v něm nezmoknete a plášť se nikdy nepotrhá, neodře a knoflík neupadne.

No jo! Kouzelný pláštík! Ale co kdyby jednou přeci jen někdo takový pláštík skutečně vymyslel??? Říkávala jsem si jako malá holčička a když jsem byla velká tak taky. K čemu by mu vlastně takový vynález byl dobrý? Už teď je jasné, že díky úžasné trvanlivosti pláště jich vyrobí jen omezený počet a popotávka utichne. Žádný další pláštík už nevyrobí… A neprodá… Tak k čemu by to bylo? Říkávala jsem si jako malá holčička a když jsem byla velká tak taky.

No ale stejně… Je nová doba a my nejsme v pohádce, pokud si nějakou pěknou sami nevykouzlíme. A právě proto na Festpacku nenajdete nic, co se běžně na doplňkách kazí – žádný suchý zip, žádný zip s jezdcem, žádné knoflíky, žádné patentky! (Už jste si někdy nějaký zip opravili/nechali opravit, nebo radši vyhazujete rovnou věc celou?…) Festpack je výjimečný tím, že je jako ten nezničtelný plášť. Zapíná se magneticky a uvnitř je vybaven tajnou kapsou, kterou netřeba zapínat. A je ušitý z lehké, ale poctivé nepromokavé batohoviny. A co když už se nikdy nezničí?

Nevadí… Všichni všechno ztrácíme, že? Brzy si budete muset koupit nový… Ale vůbec! Festpack má dvě poutka a dá se připnout na pásek právě proto, abyste ho už nikdy neztratili! A hlavně věci, na kterých vám záleží…

A jak skončí nebohý výrobce nezničitelných pláštíků? Dobře se mu povede… Lidé uvítají jeho nezničitelné pláštíky a začnou se předhánět v tom, v jak překrásně barevném pláštíku na kolonádu si vyjdou. 🙂

Napsat komentář