Produkty momentálně dostupné pouze na objednávku.
Při nákupu nad 1000 Kč použij kód LOVEFP...

O značce

Festpack se snažil a vždy se bude snažit plnit svůj cíl nabízet kvalitní, praktické a trvanlivé  doplňky. Věříme, že je toho možné dosáhnout spojením s místní dílnou a mít tak celý průběh od nákupu látek po výrobu pod kontrolou a vědět, že to, co máte rádi vzniká s láskou, bez stresu a z lokálně vyrobených a kvalitních materiálů. Můžete si tak být jistí, že doplňky Festpack vždy budou:

100% z České republiky

Navrženy, potištěny a vyrobeny u nás, z českých materiálů. Protože věříme, že je důležité podporovat lokální ekonomiku a netahat zbytečně materiál po celém světě. Šití v české dílně nám zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Téměř nezničitelné

A to díky tomu, že jsou vyrobené pouze z komponentů, které vydrží. Silný nepromokavý šusťák a hlavně žádné suché, ani jezdící zipy! Místo nich jsme přišli s revolučním řešením. Festpack se zavírá díky všité magnetické pásce, která se prostě nezničí.

Pomáhat

Protože jsou ušité v chráněné dílně Fokus Labe, v krásném prostředí a bez stresu. Navíc budou šetřit váš čas i peníze, hlavně proto, že svoje nejdůležitější věci budete mít vždy zorganizované, při ruce a bez obav o jejich ztrátu.